Atilla Mah. Çevreyolu Cad. No:155

Burdur / Bucak / Türkiye

T. +90 (532) 586 97 03

E. info@cinlergrup.com

  • Çinler grup facebook
  • çinler grup instagram
  • Çinler grup youtube

© Copyright 2018 - Çinler Grup - Tasarım: No1Medya

Misyonumuz

Yıllardan beri süre gelen en kıymetli hazinemiz olan tecrübemizin yardımı ile uzman teknik kadromuz sizlere ellerinden gelen en şeffaf hizmeti vermektedir. Fiyat konusunda minimum asgari sınırları zorlarken kalite konusunda kesinlikle taviz vermeden en üst noktada yer almaktayız. Bizler için müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir.

Hem  yurt içinde hem de yurt dışı ülkelerde sunduğumuz hizmet ile bayrağımızı ve markamızı temsil etmekteyiz. Satış öncesi ve satış sonrası destek ekibimiz ve işinin ehli uzman kadromuz ve son teknolojiyle hizmet veren firmamız içinizde hiçbir  şüphe kalmaması için tamamen şeffaf ve kaliteli hizmet sunmaktadır. En büyük misyonumuz yurtdışında ülkemizi en iyi şekilde temsil edip ekonomimize fayda sağlamaktır.

Bu sayede bizler kazanırken aynı zamanda ülkemiz ve sizler de kazanmış olacaksınız. Yola çıkmadan önce vizyonumuzun farkında olarak misyonlarımızı çok iyi belirledik ve misyonlarımızın merkezine her zaman insanı yani hizmet vereceğimiz müşterilerimizi koyarak şekillendik bu sayede sizlere daima güvenli ve sağlıklı hizmet vermeyi kendimize görev biliyoruz.