Atilla Mah. Çevreyolu Cad. No:155

Burdur / Bucak / Türkiye

T. +90 (532) 586 97 03

E. info@cinlergrup.com

  • Çinler grup facebook
  • çinler grup instagram
  • Çinler grup youtube

© Copyright 2018 - Çinler Grup - Tasarım: No1Medya

Vizyonumuz

Firmamızın taviz vermediği noktalar olan kalite ve müşteri memnuniyeti noktasında olabildiğince daha dikkatli ve hassas olmak kaydıyla çalışmalarımızı sürdürmeyi ve müşterilerimiz ile iç içe bir şeffaflıkta satış yapmayı planlamaktayız.

Maksimum hizmet anlayışıyla en kaliteli ve özgün hizmeti rakiplerimizden çok daha makul fiyatlara sunmayı  planlamaktayız. Algılarınız vizyonunuz ne kadar açık ise o kadar ileri gidebilirsiniz anlayışıyla bizler her zaman en iyisini temenni ederek en büyüğünü hedef alarak çıktığımız bu yolda hizmet konusunda yıldızları hedef aldık.

Bizler için en kıymetli şey olan müşterilerimize yeni bir hizmet anlayışı aşılamak için yoğun çabalar ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterilerimiz ile güven konusunda teminat olarak çalışmalarımızı olabildiğince şeffaf ve halka açık olarak gerçekleştiriyoruz. ''Ne kadar iyi iş çıkarırsak çıkaralım kendinizi güncel tutmadığınız sürece yok olmaya mahkûm kalırsınız'' İşte bu yüzden bu anlayış ile kendimizi sürekli yeniliklere açık ve güncel tutarak hizmet vermekteyiz.